vybírejte firemní dárky v galerii

Jaký je ideální dárek? Podle našeho názoru je to takový, který je vybírán i přijímán s radostí, který umí vyjádřit vztah k obdarovávanému a nese s sebou pro něj určité poselství. Z firemního obdarovávání se postupně vytratila radost i touha po originalitě, nastoupila masovost a uniformita. Chcete spolu s námi vystoupit z tohoto modelu? Vrátit dárkům původní smysl, hodnotu a radost? Dát obdarovávanému najevo, že mu dárek nesete proto, že si ho vážíte, a ne proto, abyste odškrtli položku na seznamu?

Vybírejte firemní dárky v galerii.

Takové, u kterých víte, kdo je navrhl, vyrobil i dodal.

Dárky s příběhem.

Collage 4

 

 

Collage 5
Collage 7

Kde se dárky v galerii berou? Vybíráme je pečlivě a dáváme si načas. Proto u nás nenajdete stovky položek. Každému dárku se věnujeme jednotlivě a s náležitou péčí.  Kromě vzhledu necháváme promluvit i jejich ducha, zvažujeme, jak působí na nás, jak budou působit na vás a vaše obchodní partnery.  Podporujeme tvorbu zejména mladých českých výtvarníků a výrobců, nevyhýbáme se ale ani tradičním výrobám, které mají v naší zemi více než stoletou historii. Každému dárku navíc navrhneme a vyrobíme obal na míru. Tím ho povýšíme na originál.

 

Proč byste měli vybírat své dárky právě u nás?

Protože  darujete originál. Můžete se spolehnout na to, že dárky, které vyberete, neběhají po trhu v tisících kusů, že darujete originální kombinaci vkusného dárku v ručně vyrobeném obalu.

Protože naše dárky umí vyjádřit váš úmysl obdarovávaného opravdu zaujmout a udělat mu radost.

Protože našimi dárky se můžete odlišit a vystoupit z řady obvyklých firemních prezentů.

Protože vám vyjdeme rádi ve všem vstříc. Nezapomínáme na branding, důležitou součást firemního dárku. Řešíme ho s každým klientem individuálně a navrhujeme jeho umístění na obal tak, aby byl dostatečně viditelný a zároveň zůstala zachována estetika dárku samotného.

A také proto, že budete ohleduplní k životnímu prostředí. Naše krabičky jsou vyráběny ručně z recyklovatelného kartonu, nepoužíváme plasty ani jiné „nezničitelné“ materiály, dbáme na výrobu s minimem odpadu, který je navíc plně recyklovatelný.

Jak vzniklo LOLOLU?

LOLOLU není zkratka mého jména, je to

LÁSKA, protože LOLOLU je dárek, který si váš klient zamiluje.

ORIGINALITA, protože LOLOLU je jiné.

LINKA, protože LOLOLU je jednotná linka ubíhající vpřed.

OBJEKT, LOLOLU je objekt, který vnímáme všemi našemi smysly.

LEHKOST, protože LOLOLU je optimismus, humor.

UNIKÁT, protože LOLOLU je jedinečné.

Já se jmenuji Hedvika Umlaufová. Deset let jsem pracovala v bance, svou práci jsem měla opravdu ráda, ale pak jsem díky dětem zjistila, že svět nejsou jenom čísla. Otočila jsem proto svůj pracovní život naruby. Moje záliba v umění a přátelé z řad malířů, sklářů, designérů a grafiků mě inspirovali k tomu, abych krásné věci, které oni vytváří, nabídla také do firemního světa. Využívám tak svou předchozí bankovní zkušenost k tomu, abych vám mohla doporučit takové dárky, které jsou originální, oslovují svým vzhledem, inspirují, a přesto jsou pro firmy vhodné – zaměřením, rozměry, celkovým ztvárněním i finančně.

Za LOLOLU team

Hedvika Umlaufová